Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

srtf1 2018

 srtf2 2018

                                      

Відділення реанімації та інтенсивної терапії клініки хірургії серця та магістральних судин

призначене для надання спеціалізованої анестезіолого-реаніматологічної допомоги кардіохірургічним пацієнтам та пацієнтам із захворюванням судин.

У відділенні проводиться передопераційна підготовка, анестезіологічне забезпечення оперативних втручань на магістральних судинах, серці, в тому числі з використанням апарату штучного кровообігу, а також на працюючому серці,  післяопераційна інтенсивна терапія, моніторинг та догляд за пацієнтами.

У відділенні проводиться сучасне хірургічне лікування ішемічної хвороби серця з використанням провідних методик, в тому числі малоінвазивних (стентування судин, балонна ангіопластика, тромболітична терапія). Проводиться сучасне лікування порушень серцевого ритму та провідності – встановлення тимчасових та постійних штучних водіїв ритму, медикаментозна та електрична кардіоверсія.

Відділення забезпечене сучасною реанімаційним та діагностичним обладнанням – системою моніторингу, дозаторами лікарських засобів, сучасними дихальними апаратами.

У відділенні працюють кваліфіковані лікарі та медичні сестри-анестезисти, які використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Висока кваліфікація та навички персоналу та достатнє медикаментозне забезпечення дозволяє надавати спеціалізовану медичну допомогу на рівні світових стандартів.

У відділенні створені умови для цілодобового надання невідкладної кардіологічної допомоги пацієнтам з гострою стадією інфаркту міокарду. В перші хвилини від поступлення пацієнта до стаціонару при наявності екстрених показів проводиться коронароангіографія. Кардіохірурги разом з анестезіологами приймають рішення про характер реваскуляризації хворого, яка проводиться невідкладно.

Начальник відділення реанімації та інтенсивної терапії клініки хірургії серця та магістральних судин лікар вищої категорії полковник медичної служби Родзоняк Андрій Ілярович

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.