Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

Зубопротезна лабораторія

контактний тел. (032) 276-19-77


Надаємо медичну допомогу військовослужбовцям та цивільним особам


 ZuboProtez1 Зубопротезна лабораторія клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології являється лікувальним підрозділом Військово-медичного клінічного центру Західного регіону та призначена для надання кваліфікованої та спеціалізованої амбулаторної стоматологічної допомоги за плату категоріям осіб, які користуються правом на медичне обслуговування у військово-медичних лікувальних закладах Міністерства оборони України.
Зубопротезна лабораторія надає в повному обсязі всі види терапевтичної, хірургічної, ортопедичної стоматологічної допомоги, ортопедичне та фізіотерапевтичне лікування, а також діагностичну, консультативну та ургентну допомогу стоматологічним хворим.

Зубопротезна лабораторія клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології розміщена за адресою: м. Львів, вул. К. Левицького 75-А.

  Завідувач зубопротезної лабораторії лікар-стоматолог-хірург вищої категорії, ветеран ЗС України, полковник у відставці Вітвіцький Валерій Станіславович.

Зубопротезна лабораторія являється методично-навчальною базою лікарів-стоматологів Західного регіону.

  Високий професіоналізм лікарів-стоматологів, середнього і молодшого медичного персоналу дозволяє на високому рівні проводити оперативне та консервативне лікування хворих.Спеціалізація відділення


  У зубопротезній лабораторії проводиться лікування зубів з використанням високовитратних технологій, реставрація дефектів твердих тканин зуба фотополімерними матеріалами, ортодонтичне лікування патології окремих зубів, а також патологічного прикусу брекет-системами, ортодонтичними пластинами, хірургічна стоматологічна допомога надається в повному обсязі амбулаторної стоматологічної допомоги.
У зубопротезній лабораторії проводиться зубопротезування металокерамічними конструкціями з опорою на імплантати.
  Ортопедична допомога представлена з надання медичних послуг у виді виготовлення частково-знімних (знімних) зубних протезів, мостоподібних конструкцій з використанням металокерамічних та металопластмасових коронок, бюгельних протезів.


Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.