Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

Терапевтичне відділення

тел. (032) 276-19-77


Працюємо цілодобово, надаємо кваліфіковану стоматологічну допомогу військовослужбовцям та цивільним особам

   Начальник терапевтичного відділення лікар-стоматолог вищої категорії підполковник медичної служби Холіна Інна Володимирівна.
   Штат терапевтичного відділення клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології забезпечує одночасний прийом до 5 стоматологічних хворих.
  Високий професіоналізм лікарів-стоматологів терапевтичного відділення дозволяє надавати на високому рівні та в повному обсязі спеціалізовану терапевтичну, діагностичну, консультативну та ургентну допомогу стоматологічним хворим.


Спеціалізація відділення

   В терапевтичному відділенні надається амбулаторна стоматологічна допомога та проводиться лікування: карієсу, пульпітів, періодонтитів, хвороб пародонту та слизової оболонки порожнини роту. Крім того, проводиться сучасне ендодонтичне лікування та естетичне реставрування зубів з використанням інноваційних технологій.

  Терапевтичне відділення клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології являється лікувальним підрозділом Військово-медичного клінічного центру Західного регіону та призначене для надання кваліфікованої та спеціалізованої амбулаторної стоматологічної допомоги військовослужбовцям та іншим особам, які користуються правом на медичне обслуговування у військово-медичних лікувальних закладах Міністерства оборони України.
  Терапевтичне відділення оснащене сучасним обладнанням для надання кваліфікованої, спеціалізованої стоматологічної допомоги хворим з використанням нових методик та технологій вітчизняної і зарубіжної стоматології, сучасних методів діагностики, лікування та профілактики стоматологічних захворювань.

   Терапевтичне відділення клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології розміщене за адресою: м. Львів, вул. К. Левицького 75-А.

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.