Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

Конференція з діагностики та лікування нейро-дегенеративних захворювань

sertufikat26 грудня, на базі клініки нейрохірургії та неврології Центру під головуванням професорів, докторів медичних наук  Анжеліки Паєнок та Степана Пшика відбулася дводенна науково-практична конференція. У заході взяли участь представники провідних медичних закладів, об’єднані в  Асоціацію нейрохірургів області: національного медичного університету ім. Д. Галицького - кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО, обласного науково-практичного центру екстрапірамідних захворювань та обласного товариства неврологів. Обговоренню підлягали актуальні питання  діагностики і лікування нейро-дегенеративних захворювань центральної нервової системи  в лікувальних закладах Львівської області.


Пленарне засідання розпочалося коротким виступом начальника Центру полковника медичної служби Івана Гайди. Зокрема, він подякував організаторам та учасникам за наполегливість та системний підхід в роботі Асоціації та побажав подальших звершень на шляху з налагодження більш тісних взаємовідносин в царині нейрохірургії.
Загалом, впродовж двох днів розглянуто питання диференціальної діагностики паркінсонічних синдромів; дистонії – клініка, діагностика, лікування; хвороби Паркінсона – ускладнений період,  діагностика, лікування; хвороби Паркінсона – немоторні прояви, діагностика  і лікування; резервів нейропротекторної терапії  хвороби Паркінсона; хвороби Альцгеймера – клінічні критерії, діагностика, лікування тощо.  
Також зі своїми доповідями виступили перед присутніми Голова Асоціації нейрохірургів Львівської області, член Всесвітньої та Європейської Асоціації нейрохірургів, Заслужений лікар України Іван Богдан та лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення Сергій Іванов. Вони представили ґрунтовні роботи з проблеми гідроцефалії в неврології і нейрохірургії; аномалії Арнольда-Кіарі ускладнененої сирінгомієлією – тактика  хірургічного лікування; гідроцефалії – диференційований підхід до хірургічного лікування.
Слід додати, що відповідним рішенням організаційного комітету матеріали конференції будуть підготовлені до друку в спеціалізованому збірнику. Крім того, на завершення науково-практичної конференції усім учасникам було урочисто вручено іменні сертифікати.

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.