Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

Клініка нейрохірургії та  неврології

 

  Клініка нейрохірургії та неврології створена в 2002 році.

  nejroxir1Призначена для надання спеціалізованої медичної допомоги хворим при захворюваннях та ушкодженнях центральної і периферичної нервової системи із застосуванням комплексних: оперативних, консервативних, відновлювальних, реанімаційних методів лікування та інтенсивної терапії, проведення військово-лікарської експертизи, навчально-методологічної та науково-дослідницької роботи.

 Очолює клініку полковник медичної служби Алєксєєв Олександр Михайлович, лікар-нейрохірург вищої категорії.

Історична довідка.

До складу клініки входять нейрохірургічне, неврологічне, нейрореанімаційне, ангіоневрологічне та нейрореабілітаційне відділення. Ліжкова потужність складає 100 ліжок, щорічно проходять лікування близько 2000 пацієнтів. 

nejro4При захворюваннях і пошкодженнях нервової системи застосовуються високоінформативні нейровізуалізуючі методи дослідження, сучасні технології і засоби медикаментозного, хірургічного, відновлювального лікування.

В обсяг лікування цереброваскулярної патології включена нейропротекторна і тромболітична (системний та локальний тромболізис) терапія, хірургічні методи, реабілітаційні заходи.

Мультидисциплінарний підхід при проведенні реанімаційних заходів та інтенсивної терапії дозволяє значною мірою зменшити ускладнення та покращити результати лікування хворих з ураженням нервової системи.

Активуючи процеси пластичності мозку та резервні функції організму, програма інтенсивної реабілітації створює новий функціональний стан, спрямований на подолання неврологічних розладів.

Оперативні втручання проводяться за допомогою мікрохірургічної техніки з використанням операційного мікроскопа, ендоскопічного обладнання, застосуванням ультразвукової деструкції, ультрасонографічного та рентгеноскопічного контролю.

Пріорітетні напрямки діяльності:
   -Нейротравматизм воєнного та мирного часу;
   -Мініінвазивні та ендоскопічні методи хірургічного лікування неврологічних захворювань і травм;
   -Відновлення функцій нерововї ситеми після травм і захворювань;
   -Профілактика і лікування цереброваскулярних хвороб;
   -Інтенсивна терапія і реанімація в структурі нейропатології;

 

klinnejro3Структура:

Нейрохірургічние відділення

Неврологічне відділення

Ангіоневрологічне відділення

Відділеннями відновлювального лікування (нейрореабілітації)

Відділення реанімації та інтенсивної терапії(нейрореанімації)

 

 

klinnejro2   Лікувально – діагностична робота. Основну увагу приділяємо впровадженню нових методів лікування з метою покращення результатів лікування та підримання сучасного високоспеціалізованого рівня медичної допомоги.
   Науково-практична робота. Спільно з кафедрами неврології та нейрохірургії, неврології Національного медичного університету ім. Д. Галицького, асоціацією нейрохірургів, неврологічним товариством Львівської області беремо участь у проведенні науково-практичних конференцій.
   Лікарський склад клініки постійно проводить науково-дослідницьку роботу за основними напрямками нейрохірургії, неврології, нейрореанімації та нейрореабілітації з висвітленням їх результатів в друкованих роботах.
   Організація надання спеціалізованої медичної допомоги у військах Західного регіону потребує 80-90 виїздів на рік лікарів клініки до військових госпіталів, лікувальних закладів МОЗ для надання допомоги хворим і потерпілим, подальшої їх евакуації.

 

nejro3 nejro2
nejro1

 

 

 

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.