Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

 

 

Відділення серцево-судинної хірургії

Телефон відділення (032) 275-13-76, або (032) 275-95-00, абонент 353

 

відділення серцево-судинної хірургії

 

Відділення серцево-судинної хірургії призначене для надання кваліфікованої та спеціалізованої допомоги пацієнтам серцево-судинного профілю.  В нас проводиться діагностика, оперативне та консервативне  лікування а також відновлювально-реабілітаційне лікування  з приводу захворювань серця.

Для Вас працює високопрофесійний, досвідчений та відданий своїй справі медичний персонал. Більшість лікарів стажувались в провідних клініках ближнього та дальнього зарубіжжя. Перше оперативне втручання на серці в нашому відділенні було виконано 1995 році. 

 

Наші діагностичні можливості

діагностика хвороб серця

В нас ви завжди можете отримати консультативно-діагностичну допомогу досвідчених серцево-судинних хірургів, кардіологів, функціональних діагностів.Функціонує кабінет ультразвукової діагностики де виконуються дослідження кровообігу на магістральних судинах та серці. При потребі ви завжди зможете виконати і такі дослідження як електрокардіографія, добовий моніторинг ЕКГ по Холтеру, велоергометрія з обов’язковим експертним висновком та рекомендаціями наших лікарів.

коронарографія

На забезпеченні нашої клініки в 2013 році введений в експлуатацію унікальний потужний ангіографічний комплекс,  який дозволяє проводити найбільш точні діагностичні обстеження серцево-судинної системи, що є золотим стандартом усіх європейських клінік. Швидко та якісно ми проводимо  дослідження артерій серця (коронарографія), артерій легень, детально досліджуємо аорту та її гілки, артерії верхніх та нижніх кінцівок, судини внутрішніх органів, сонні артерії та судини головного мозку, венозну систему.

дослідження серця

Наявність потужної сучасної діагностичної бази та висококваліфікованої досвідченої команди  лікарів дозволяє нам діагностувати такі захворювання серця, як ішемічна хвороба, вроджені та набуті вади серця,  інфекційний ендокардит,  кардіоміопатії, міокардити, перикардити різної етіології, серцеву недостатність та інші рідкі  захворювання серця на ранніх етапах з підбором в подальшому найбільш оптимального та ефективного для вас лікування.

 

Наші лікувальні можливості

У відділенні серцево-судинної хірургії проводиться обстеження, консервативне та оперативне лікування з приводу патології серця та магістральних судин:

операція на серці

 

аорто-коронарне шунтування-Оперативне та консервативне лікування різних форм ішемічної хвороби серця (стенокардія різних функціональних класів, постінфарктні стани, атеросклеротичний та постінфарктний кардіосклероз). Оперативне лікування передбачає як використання сучасних високотехнологічних малотравматичних методик: балонна ангіопластика та стентування коронарних артерій; так і проведення операцій на відкритому серці в умовах  штучного кровообігу та на працюючоиму серці: аорто-коронарне та мамарно-коронарне шунтування.

-   Оперативне та консервативне лікування вроджених та набутих вад серця. В нас проводиться протезування та пластика клапанів серця при стенотичному звуженні, недостатності аортального, мітрального та трискуспідального клапанів серця;

 

клапан серця-  Комплексне лікування різноманітних порушень ритму серця,  інфекційного ендокардиту,  міокардиту, перикардиту, різних форм гіпертонічної хвороби, лікування пацієнтів із дилятаційною кардіоміопатією та вираженою серцевою недостатністю із застосуванням сучасних методик   гемоімуносорбції.

   Лікарсько-сестринський колектив відділення серцево-судинної хірургії радий вітати Вас і готовий запропонувати Вам наш професіоналізм, чуйність, турботу про Ваше здоров’я. Ми готові оперативно надати Вам якісну, доступну кожному допомогу  при захворюваннях серцево-судинної системи.

Ми постійно дбаємо про те, щоб кожен наш пацієнта почувався у нас захищеним, доглянутим, перебував в затишних умовах. В нас створені оптимальні побутові умови для вашого комфортного перебування. Відділення серцево-судинної хірургії розміщене на окремому поверсі. Ми завжди враховуємо побажання нашого пацієнта і маємо змогу розмістити вас в палатах  на 4, 2, 1 ліжко або ж палаті підвищеної комфортності. Більшість палат має окремий санвузол та душ,  маємо власну їдальню, що розміщена на тому ж поверсі, та можемо запропонувати лікувально-профілактичне харчування оптимально підібране до вашого захворювання. 

відділення серцево-судинної хірургії

 

Наші контакти

 

Начальник відділення серцево-судинної хірургії

майор медичної служби Зінченко Вячеслав Борисович

Тел. (032) 275-95-00, абонент 353

Моб. (050) 410 93 65, (096) 992 12 33

Email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ординатор, хірург відділення - працівник ЗСУ

Стрельбицький Андрій Любомирович

 

Ординатор, кардіолог відділення - працівник ЗСУ

Хутка Наталія Валентинівна

 

Ординатор, кардіолог відділення - працівник ЗСУ

Оніщук Ірина Теодозіївна

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.