Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

                                      

Відділення реанімації та інтенсивної терапії клініки хірургії серця та магістральних судин

призначене для надання спеціалізованої анестезіолого-реаніматологічної допомоги кардіохірургічним пацієнтам та пацієнтам із захворюванням судин.

У відділенні проводиться передопераційна підготовка, анестезіологічне забезпечення оперативних втручань на магістральних судинах, серці, в тому числі з використанням апарату штучного кровообігу, а також на працюючому серці,  післяопераційна інтенсивна терапія, моніторинг та догляд за пацієнтами.

У відділенні проводиться сучасне хірургічне лікування ішемічної хвороби серця з використанням провідних методик, в тому числі малоінвазивних (стентування судин, балонна ангіопластика, тромболітична терапія). Проводиться сучасне лікування порушень серцевого ритму та провідності – встановлення тимчасових та постійних штучних водіїв ритму, медикаментозна та електрична кардіоверсія.

Відділення забезпечене сучасною реанімаційним та діагностичним обладнанням – системою моніторингу, дозаторами лікарських засобів, сучасними дихальними апаратами.

У відділенні працюють кваліфіковані лікарі та медичні сестри-анестезисти, які використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Висока кваліфікація та навички персоналу та достатнє медикаментозне забезпечення дозволяє надавати спеціалізовану медичну допомогу на рівні світових стандартів.

У відділенні створені умови для цілодобового надання невідкладної кардіологічної допомоги пацієнтам з гострою стадією інфаркту міокарду. В перші хвилини від поступлення пацієнта до стаціонару при наявності екстрених показів проводиться коронароангіографія. Кардіохірурги разом з анестезіологами приймають рішення про характер реваскуляризації хворого, яка проводиться невідкладно.

Начальник відділення реанімації та інтенсивної терапії клініки хірургії серця та магістральних судин лікар вищої категорії полковник медичної служби Родзоняк Андрій Ілярович

emblema

Клініка хірургії серця та магістральних судин

Ми розміщені на 4-му поверсі хірургічного корпусу

Телефони клініки (032) 275-13-76, або (032) 275-95-00, абоненти 412, 353, 563, 463

 

 

Начальник клініки хірургії серця та магістральних судин заслужений лікар України,

лікар-хірург вищої категорії Сироїд Михайло Васильович

Surojid

  Клініка призначена для надання спеціалізованої хірургічної медичної допомоги пацієнтам із патологією серцево-судинної системи.
   До складу клініки входять відділення судинної хірургії, серцево-судинної та рентген-ендоваскулярної хірургії.
  Кваліфіковані фахівці клініки протягом багаторічного часу використовують найсучасніші методи діагностики та лікування захворювань серцево-судинної системи. Використання новітніх технологій дозволяє щорічно обстежити та проліковувати близько 1200 пацієнтів, виконати більше 1000 хірургічних втручань. Завдяки поєднанню новітніх досягнень вітчизняної та зарубіжної судинної та серцевої хірургії, мінімально травматичних методик операцій, висококваліфікованого анестезіологічного забезпечення значно скорочується реабілітаційний та післяопераційний період, а час перебування в стаціонарі мінімальний.
   Клініка є одним з провідних центрів України в лікуванні хворих із патологією сонних артерій, трофічних виразок венозного генезу, а також ендопротезування аневризм черевного відділу аорти.
    У відділенні судинної хірургії надається спеціалізована хірургічна допомога пацієнтам із пошкодженнями судин, патологією сонних і хребетних артерій, черевного відділу аорти, артерій кінцівок, гострими тромбозами і тромбоемболіями магістральних судин, захворюваннями вен (флебектомії з міні-доступів, склеротерапія) та лімфатичних судин, вродженими захворюваннями і новоутворами судинної системи.

klinsyd1

 

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.