Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

Клініка урології, нефрології та гінекології

контактний телефон (032) 275-13-56


Начальник клініки провідний уролог Військово-медичного клінічного центру 

лікар-уролог вищої категорії Поліщук Микола Григорович,  стаж роботи 28 років.

Polish4uk


  Клініка урології, нефрології та гінекології – структурно-функціональний підрозділ ценрту, який здійснює надання спеціалізованої урологічної, гінекологічної та нефрологічної допомоги, лікування і реабілітацію хворих урологічного, гінекологічного та нефрологічного профілю, науково-дослідницьку роботу.
  Відділення клініки укомплектовані висококваліфікованими лікарями-спеціалістами, середнім та молодшим медичним персоналом, рівень роботи яких та професійна підготовка відповідають найвищим стандартам надання профільної спеціалізованої медичної допомоги.

urologia1    Урологічне відділення надає спеціалізовану допомогу в повному обсязі хворим з травмами, доброякісними та злоякісними новоутворами, запальними захворюваннями сечостатевих органів, аномаліями розвитку, сечокам'яною хворобою, сечостатевим туберкульозом, надається андрологічна допомога. У відділенні виконується весь спектр сучасних операцій, у т.ч. високотехнологічні операції: ендоскопічні, відеолапароскопічні втручання.
  Нефрологічне відділення проводить лікування хворих з гострими захворюваннями нирок, хронічною хворобою нирок на грунті гломерулонефриту, пієлонефриту, симптоматичними артеріальними гіпертензіями, нирковою недостатністю, патологією ни¬рок. У відділенні впроваджені нові види ентеросорбентів, виконується корекція анемії у нефрологічних хворих із застосуванням еритропоетинів.
    Гінекологічне відділення виконує комплекс складних оперативних втручань при захворюваннях та травмах жіночих статевих органів. Впроваджено сучасні методики реконструктивних операцій на шийці матки та піхві, трансвагінальна екстирпація матки, відеолапароскопічні операції.urologia4Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.