Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

Проктологічне відділення

Контактний телефон: (032) 275-95-55

Відділення проктології надає допомогу в лікуванні хвороб прямої та ободової кишки, хвороб перианальної ділянки та промежини.

– начальник відділення –  хірург вищої категорії Волошин Богдан Дмитрович;

– ординатор відділення, хірург-проктолог ІІ категорії, кандидат медичних наук Трач Сергій Володимирович.

У відділенні застосовуються найсучасніші методи діагностики та лікування хворих з хронічним гемороєм. В лікуванні гемороїдальної хвороби у відділенні існує диференційований підхід. Так, хворим з І-ІІ стадією хронічного геморою застосовується вакуумне лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями. У пацієнтів з ІІ-ІІІ стадією хронічного геморою використовується трансанальна гемороїдальна деартеріалізація: найсучасніший та патогенетично обґрунтований малотравматичний метод лікування геморою, який дозволяє в найкоротші терміни після операції відновити працездатність та позбутись хвороби назавжди. Даний метод у відділенні є унікальним на теренах західної України. У хворих з ІІІ-ІV стадією хронічного геморою успішно використовується операційна методика Лонго, що завдяки своїй малотравматичності та надійності набуває все більшої популярності як серед лікарів, так і серед пацієнтів. Пацієнтам з ІV стадією геморою виконуються оперативні втручання по Міллігану-Моргану та Уайтхеду, які вже протягом багатьох років довели свою ефективність.

У відділенні застосовуються новітні підходи в лікуванні пацієнтів з хронічною анальною тріщиною, які передбачають малотравматичне висічення анальних тріщин ультразвуковим скальпелем та медикаментну релаксацію анального сфінктера, що, відповідно, не призводить до органічних зрушень в будові анального сфінктера та не впливає на функціональну здатність ануса.
Відділення володіє значним досвідом лікування пацієнтів з норицями прямої кишки. Впроваджуються новітні методи лікування нориць із застосуванням біосинтетичних обтураторів.
При лікуванні пацієнтів зі злоякісними пухлинами товстої ободової та прямої кишки використовується весь арсенал оперативних втручань зі збереженням правил онкохірургії. Застосовуються операційні втручання в об’ємі резекції ободової та сигмоподібної кишок, передньої резекції прямої кишки, черевно-анальної резекції, екстирпації прямої кишки. Оперативні втручання виконуються із застосуванням лінійних та циркулярних зшиваючи апаратів провідних виробників світу.
Лікарі відділення постійно підвищують рівень професійних знань та навиків, щорічно проходячи курси та семінари по підвищенню свого кваліфікаційного рівня та є активними учасниками наукових конференцій та з’їздів.
У відділенні впроваджуються сучасні лапароскопічні операції з приводу випадіння прямої кишки та злоякісних новоутворів ободової та прямої кишки.

 

prokto1 prokto2

 

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.