Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

Відділення ендоскопічної хірургії

Контактний телефон (032) 275-95-00, абонент 491endosc6Начальник відділення лікар вищої категорії, підполковник медичної служби Карачевська Ольга Леонідівна
Відділення ендоскопічної хірургії створено 1 січня 2002 року. У складі клініки торакоабдомінальної хірургії з 17 квітня 2003 року.
Лікарі відділення - це висококваліфіковані спеціалісти вищої та першої кваліфікаційної категорії, котрі є членами асоціації лікарів-ендоскопістів України. Регулярно беруть участь у ендоскопічних з'їздах та конференціях.

У відділенні ендоскопічної хірургії застосовуються методики ендоскопічної діагностики та лікування пацієнтів з різноманітною патологією шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи та трахеобронхіального дерева.
Розвиток сучасної ендоскопічної техніки (фіброволоконної та відеоендоскопічної) значно розширив діагностичні та лікувальні можливості відділення.

Щорічно у відділенні проводиться понад 3500 досліджень (езофагогастродуоденоскопії, ректо-, сигмо-, колоноскопії, діагностичні та лікувальні бронхоскопії, ретроградні холангіопанкреатографії (РХПГ) та ендоскопічні папілосфінктеротомії (ЕПСТ). У повсякденній роботі лікарі відділення широко проводять ендоскопічну гастро-, колоно- та бронхо-поліпектомію і біопсію. Серед інших ендоскопічних операцій слід виділити: зупинка шлунково-кишкових кровотеч методом електрокоагуляції та аргоноплазмової коагуляції, бужування та електрокоагуляція стенозів стравоходу, ЕПСТ).
Також, відділенням ендоскопічної хірургії проводяться відеоендоскопічні операції. Зокрема, лапароскопічна холецистектомія.

Усі ендоскопічні дослідження та операції у відділенні виконуються на сучасному ендоскопічному обладнанні: відеосистеми фірм ''Fujinon'' та ''Olympus'' (Японія). Використання декількох ендоскопів під час роботи дає можливість їх глибокої очистки, дезінфекції та стериалізації, що забезпечується використанням мийної машини фірми ''Olympus''. Для обробки ендоскопічного інструментарію (біопсійні форцепти, ендопетлі для поліпектомій тощо) використовуємо ультразвуковий пристрій фірми ''Тсhibata''.

endosc1 endosc2 endosc3 endosc4 endosc5

Таким чином, наявність сучасної технічної бази у відділенні ендоскопічної хірургії ВМКЦ ЗР дає можливість виконувати складні ендоскопічні дослідження та ендохірургічні операції. Використання високоінформативних технологій дає можливість ранньої діагностики та адекватного лікування пацієнтів з різноманітною патологією шлунково-кишкового тракту, гепатобіліарної системи та трахеобронхіального дерева.

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.