Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

«Я ЩИРО ВДЯЧНА ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМ ЗА ЛЮДЯНІСТЬ І ДОБРОТУ!»
Віталій СТЕЧИШИН

    KleckoНачальник клініки торакоабдомінальної хірургії полковник медичної служби Ярослав Клецко

Приводом для написання цього матеріалу стала реальна історія з життя, а точніше — боротьба з недугою головного бухгалтера 58-го Будинку офіцерів працівника Збройних Сил України Алли Миколаївни Танської.

   Впродовж останніх шести років, коли у неї виявили певні паталогічні зміни, Аллу Миколаївну не бралися лікувати провідні медичні установи Львова, не наважувалися оперувати, так би мовити, світила місцевої медицини. Тоді жінці прийшли на допомогу фахівці Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Начальник клініки торакоабдомінальної хірургії полковник медичної служби Ярослав Клецко і начальник операційного відділення Центру підполковник медичної служби Микола Халак успішно провели складну операцію з видалення грижі у грудній частині тіла.

— Ситуація була і справді нестандартною. Вона ускладнювалась тим, що частина шлунку була не в черевній порожнині, де б їй належало бути, а в грудній. Пацієнтка страждала від наскрізної грижі стравохідного отвору діафрагми. Саме через цей отвір більша частина шлунку «перекочувала» і «заховалася» в грудях. Крім того, хвороба була запущена, а сама стінка шлунку вже була витончена, як папіросний папір. Тож, потрібно було не тільки видаляти грижу, а згодом і сам шлунок правильно вкласти на своє звичне місце та зробити пластику отвору біля стравоходу, аби більше такого не повторилося, — розповів полковник медичної служби Ярослав Клецко.

У Львові військові лікарі самостійно протезують кульшовий суглоб
RMC.LVIV.UA – RMCLVIV


    У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у клініці пошкоджень, де начальником заслужений лікар України Віталій Сенник, почали проводити операції з встановлення штучного суглоба власними силами. Як повідомив начальник ВМКЦ Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда, у майбутньому планується проводити операції не тільки на кульшовому, а й на інших суглобах.
За останні декілька років львівські військові травматологи здійснили близько 10 протезувань кульшового суглоба спільно із фахівцями Львівської обласної клінічної лікарні. Остання ортопедична операція була виконана виключно лікарями ВМКЦ, що дає можливість заявити, що військові медики освоїли ще одну методику лікування опорно-рухового апарату людини.
— Пацієнту, а це підполковник у відставці Тібор Гон, ми нещодавно встановили ендопротез кульшового суглоба американського виробництва, — розповів начальник клініки пошкоджень Віталій Сенник. — Операцію я робив із молодим, перспективним військовим хірургом начальником травматологічного відділення майором медичної служби Дмитром Лосем. Зараз ми готуємо Тібора Емільовича до виписки. Післяопераційний стан хворого стабільний, він почав самостійно пересуватися за допомогою «ходунків». Ще два місяці йому доведеться ходити із милицями, а потім із палицею.
Слід зазначити, що операції такого типу відносяться до важких, які пов’язані із втратою крові і необхідністю проведення процедури переливання крові. За технікою виконання вона досить складна. Триває процедура більше 2 годин.

GospitVisnuk


12 травня - Міжнародний День медичної сестри


У ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИХ КЛІНІЧНИХ ЦЕНТРАХ ВШАНУВАЛИ СЕСТЕР МИЛОСЕРДЯ


Командування та лікарський колектив Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові під час урочистих зборів з нагоди Міжнародного дня медичної сестри привітали понад 400 осіб середнього та молодшого медичного персоналу відділень і клінік медичного закладу.

- Медик - одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша, найпочесніша та подеколи найважча професія - медична сестра. За всіх часів медичні сестри є уособленням милосердя та добра, тому їх так і називають - сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії, - зазначив начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда.

За вагомий внесок у лікувально-діагностичний процес, покращення культури обслуговування хворих, зміцнення здоров'я особового складу Збройних Сил України, зразкову трудову дисципліну та з нагоди Міжнародного дня медичної сестри понад 60 медсестер отримали подяку від командування. Серед них - головна медична сестра ВМКЦ ЗР старшина військової служби за контрактом Леся Шеремета і старша медична сестра-анестезист клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації Надія Магач. Понад 20 осіб середнього та молодшого медичного персоналу було заохочено почесними грамотами. У числі нагороджених - старша медична сестра терапевтичної клініки старшина військової служби за контрактом Зоряна Жовтовська, медична сестра клініки торакоабдомінальної хірургії старший сержант військової служби за контрактом Оксана Руда, рентгенлаборант рентгенологічного відділення клініки комп'ютерної та променевої діагностики працівник ЗС України Мирослава Шкварило.

Актуальні питання спінальної хірургії 


spinalnaУ Львові, на базі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Міністерства оборони України, відбулася регіональна науково-практична конференція на тему “Актуальні питання спінальної хірургії”. В її роботі взяли участь провідні спеціалісти клініки нейрохірургії і неврології ВМКЦ ЗР, представники Асоціації нейрохірургів Львівської області УАН, Львівського національного медичного університету ім.Д.Галицького (кафедра невропатології та нейрохірургії), профільних медичних установ обласних центрів Західного регіону України.

Під час пленарного засідання медики опрацювали чимало актуальних на сьогодні питань, а саме – ознайомилися із досвідом хірургічного лікування каверном стовбуру мозку, використанням хірургічних інструментів при лікування злоякісних пухлин грудного та поперекового відділів хребта, хірургічним лікуванням неврологічних ускладнень уражень хребта при мієломній хворобі. Також розглянули складні випадки та ознайомилися зі шляхами їх вирішення.

У Львові відзначили послідовниць справи Флоренс Найтінгейл


У Львові у Військово-медичному клінічному центрі Західного Регіону відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня медичної сестри. Щороку це свято відзначають 12 травня, у день народження Флоренс Найтінгейл – англійської медсестри, організаторки і керівника загону санітарок під час Кримської війни 1853-56 років. У ті роки вона одною з перших послідовно проводила в життя принципи санітарії і догляду за пораненими. В результаті нововведень, менш ніж за шість місяців смертність у лазаретах знизилася з 42 до 2,2 %. Кримська війна зробила Флоренс героїнею. Солдати, що повернулися з фронту, розповідали про неї легенди, називаючи її «леді з світильником», тому що ночами, з лампою в руках, вона завжди обходила палати з хворими.
Українські військової медсестри гідно продовжують справу своєї легендарної попередниці. У відділеннях та клініках ВМКЦ ЗР на сьогоднішній день працюють понад 400 осіб середнього та молодшого медичного персоналу.
Під час урочистих зборів, які відбулися у клубі Військово-медичного клінічного центру Західного Регіону, командування та лікарський колектив привітали медичних сестер з професійним святом.
– Медик – одна з найгуманніших професій на землі, але серед медиків найлюдяніша, найпочесніша та подеколи найважча професія – медична сестра. У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії. Від всього особового складу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону бажаю усім медичним сестрам Вашого колективу, а також їхнім родинам міцного здоров’я, впевненості в завтрашньому дні, оптимізму, успіхів і благополуччя! – відзначив начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда.

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.