Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

baner.jpg

Колектив «Львівгазвидобування» підтримує захисників України

23 листопада представники газопромислового управління «Львівгазвидобування» передали на баланс Військово-медичного клінічного центру Західного регіону змінні касети зі скобами до зшиваючих апаратів на суму майже в 142 тисячі гривень.

Зустріч відбулася за участі голови первинної профспілкової організації Андрія Левтюха, менеджера з персоналу Василя Гутцуляка, начальника Центру полковника медичної служби Івана Гайди, заступника начальника центру з медичної частини — начальника медичної частини полковника медичної служби Тараса Кльофи та начальника клініки торакабдомінальної хірургії полковника медичної служби Аркадія Сельменського.

Під час спілкування полковник медичної служби Іван Гайда подякував трудовому колективу за активну громадянську позицію, небайдужість та підтримку бійців, які боронять Україну від ворога на сході країни:

«Цим скобам будуть раді у нашому мобільному госпіталі, що зараз функціонує в районі проведення антитерористичної операції», — зазначив він.

Також Іван Гайда розповів гостям яким був стан медичного забезпечення війська на початку війни і яким воно стало зараз, про роботу військових медичних спеціалістів Центру на території Луганської та Донецької областей в бойових умовах.

Натомість Андрій Левтюх наголосив на тому, що ініціатива про збір коштів на допомогу йшла саме від трудового колективу.

— Часу від ідеї до втілення її в життя минуло майже місяць. Кожен наш працівник хотів аби його кошти пішли не у кишеню чиновника, а безпосередньо нашим захисникам. Саме тому ми вирішили придбати необхідні товари та передати їх в Центр. Звичайно, попередньо ми консультувалися із військовими: вивчали потребу тих чи інших матеріалів та наші можливості. Після того знайшли фірму-постачальника. Цікаво, що її колектив також долучився до нашого проекту і, в підсумку, нам зробили знижку. Таким чином ми планували закупити одну кількість, а вийшла більша. В нас чудовий народ! — зазначив він.

За словами полковника медичної служби Аркадія Сельменського, такі комплектуючі до зшиваючих апаратів використовуються під час лікування хворих і поранених, які поступають на лікування до Центру.

— В чому їхня перевага? Це сучасна медицина, це малоінвазивні втручання. Використовуються в основному при захворювання шлунково-кишкового тракту і захворювань легень. Проводиться оперативне втручання і, фактично, на другий день пацієнт може вже вставати, ходити тощо. Для нас, військових, вони цікаві тим, що дозволяють досить швидко «поставити у стрій» наших військовослужбовців, — повідомиі він.

На завершення зустрічі учасники домовилися про подальшу співпрацю.

 

     
Відвідувачі
115
Статті
304
Перегляди статей
877223

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.