Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

baner.jpg

У Львові відбулися пленарні засідання другого з’їзду військових терапевтів

28 вересня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися пленарні засідання другого з’їзду військових терапевтів. Своїм досвідом та знаннями впродовж двох днів ділилися близько сотні делегатів від цивільних медичних закладів, військово-медичних установ та госпіталів, що розташовані не лише на території мирних областей, а в районі проведення антитерористичної операції.

Про це під час брифінгу для журналістів розповів начальник Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук.
– Власне, для того аби обговорити актуальні питання терапевтичного забезпечення Збройних Сил України окрім терапевтів тут зібралися ще і кардіологи, пульмонологи, інфекціоністи невропатологи, психіатри та спеціалісти декількох вузьких медичних спеціальностей, які відносяться до терапевтичного профілю.


Ті декілька останніх років напруженої професійно-бойової діяльності в районі проведення АТО внесли суттєві корективи у нашу повсякденну діяльність. Саме тому ми хочемо почути наших колег та ознайомитися з їхніми досягненнями. Певна частина військових медичних працівників і зараз продовжують виконувати свою роботу на Сході країни. Їхній досвід також би нам сьогодні знадобився. Всі ми пам’ятаємо, що лікар має навчатися усе своє професійне життя, удосконалювати свою майстерність і, звісно, ділитися здобутками з колегами. Такі навчально-методичні зустрічі дозволяють якісно підвищити освітній рівень лікарів, а позатим – покращити результати лікування пацієнтів, – зазначив він.
Відповідаючи на запитання журналістів щодо загальних тенденцій у цій галузі медицини на тлі бойових дій генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук додав, що з початку проведення АТО на базі Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» надано допомогу 27 тисячам пацієнтів: « … з них майже 11 тисяч пройшли через клініки терапевтичного циклу».
Натомість, начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда акцентував увагу на тому, що під час спілкування підбиватимуться не лише підсумки роботи за рік, а й визначатиметься перелік проблемних питань, які потребують негайного вирішення.
– Ми налаштовані напрацювати конкретні рекомендації щодо вирішення найболючіших з них, адже терапевтичній службі нині відведено одну з провідних ролей. Так, коли військовослужбовець отримує бойове поранення, травму він потребує, в першу чергу, хірургічної допомоги. Але в інших випадках, зокрема, при хронічних хворобах, що час від часу загострюються, бійці потребують саме терапевтичної допомоги.
Також він розповів, що українські військові медичні працівники постійно працюють в районі проведення АТО.
– Це відбувається методом ротацій у військові госпіталі, що забезпечують медичний супровід сил антитерористичної операції. Чимало з наших колег побували під ворожими обстрілами, виконували завдання у складних умовах. Саме тому такі зустрічі є цінними для нас, адже практичний досвід – неоціненний скарб. Під час науково-практичної конференції доповідачі матимуть змогу вистрілити свої напрацювання під час наукових засідань. Зокрема, на розгляд делегатів запропоновано такі виступи: «Хірургічна патологія аорти: історичні і сучасні аспекти», «Імунні порушення у військовослужбовців – учасників АТО», «Кореляційні зв’язки клініко-лабораторних показників у військовій частині з доброякісною гіпербілірубінемією та стратегія подальшого лікування», – зазначив полковник медичної служби Іван Гайда.
Наприкінці вступної частини до початку наукових засідань найкращі військові медичні спеціалісти були відзначені нагрудними знаками «Знак пошани», грамотами.

       
Відвідувачі
115
Статті
304
Перегляди статей
877223

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.