Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

baner.jpg

Військовий госпіталь у Львові відвідали представники Агентства США з Міжнародного Розвитку

У рамках робочої поїздки до України Військово-медичний клінічний центр Західного регіону у Львові відвідала регіональний директор Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Сьюзан Фріц.

Основна мету візиту ознайомитись з умовами лікування та реабілітації військовослужбовців ЗС України, які перебувають у відділенні відновлювального лікування військово-лікувальної установи.

Зазначимо, що ВМКЦ ЗР у Львові спеціалізується на роботі із пораненими бійцями АТО з наслідками травм та захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, внутрішніх органів. І відкриття у госпіталі профільного відділення стало можливим, зокрема, й за сприяння USAID.

Під час візиту начальник ВМКЦ ЗР полковник медичної служби Іван Гайда та начальник відділення лікар-невролог першої категорії Ростислав Данилков ознайомили іноземних гостей із матеріальною базою відділення та лікувальним процесом. Зокрема, продемонстрували як працюють у відділенні майстерня із налаштування та ремонту інвалідних візків, кімната ерготерапії, басейн, масажні та процедурні кабінети.

Також, відбувся брифінг для персоналу відділення, під час якого директор Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Сьюзан Фріц підкреслила високу ефективність роботи лікарів ВМКЦ ЗР та поцікавилась, який формат допомоги необхідний у подальшому.

— Ми акцентуємо увагу на підвищенні професійного рівня персоналу, а відтак — на перспективних методиках роботи із кожним пацієнтом. Зокрема, на перейнятті досвіду іноземних колег. Ми брали участь у серії тренінгів реабілітаційного профілю у США, були у ветеранських госпіталях в Лос-Анджелесі. Зараз по цих методиках працюємо у нас і хотілося б продовжувати розвиватись у цьому напрямку, — зазначив начальник відділення Р. Данилков.

Іноземні гості були зворушені історіями мужності та завзятості бійців АТО, які проходили лікування та реабілітацію на базі відділення відновлювального лікування у Львові.

На завершенні візиту представники USAID підкреслили, що співпраця з Україною буде продовжуватись.

       
Відвідувачі
115
Статті
305
Перегляди статей
886463

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.