Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2
baner.jpg


«На сьогоднішній день, у Львові, на лікуванні перебуває 72 військовослужбовців, які виконували бойові завдання в межах антитерористичні операції на сході країни». Про це повідомив під час брифінгу начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда. – Зокрема, 32 військових прибули до нас з пораненнями, 13 із травмами різного ступеня і 27 – з ознаками гострих захворювань або загостреннями хронічних процесів. Наразі двоє наших пацієнтів перебувають у важкому стані, – зазначив він.

 

Більше однієї тисячі поранених, травмованих і хворих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції на Донбасі відновили здоров’я, повернулися до повноцінного життя та виконання службових обов’язків після лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Крім того, більше частина з них, завдяки волонтерам-психологам отримала якісну спеціалізовану допомогу. Про це розповів представникам засобів масової інформації під час тематичного брифінгу начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда.

01Нещодавно у Центрі відбувся семінар на тему: «Підвищення психологічної пружності серед військовослужбовців та цивільного населення». Організатори цього заходу голова ради директорів Центру кризової інтервенції Тетяна Карпюк та координатор кризової психологічної служби міста Львова Оксана Наконечна за підтримки Посольства держави Ізраїль запросили головного психіатра Армії Оборони Ізраїлю Мікі Дорона поділитися своїм досвідом із фахівцями-психологами, лікарями психіатрами, психотерапевтами та волонтерами, які працюють у галузі кризового стресу.

laz04Автобус «ЛАЗ-Лайнер 9» став першим автотранспортом підвищеної місткості, призначеним для порятунку поранених у зоні проведення АТО. Нещодавно машину передали для потреб 66-го мобільного госпіталю нашого Центру. Завдяки роботі конструкторів, під керівництвом директора підприємства, кандидата технічних наук, доцента Національного університету «Львівська політехніка» Михайла Палюха, звичайний пасажирський автобус перетворився на санітарний автомобіль, який за один раз здатний перевозити до 27 лежачих поранених одночасно.

Цього року професійне свято майже півтори тисячі військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України зустрічають на лікарняних ліжках медичних установ безпосереднього підпорядкування Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Про це, 6 грудня, повідомив начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда під час брифінгу для представників центральних та регіональних засобів масової інформації.

— Для потреб військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують завдання в рамках АТО, та військових медичних установ Міністерство оборони закупило рентгенівські апарати виробництва APELEM (Франція), дефібрилятори Phisio-Control Inc (США), апарати штучної вентиляції легенів від світових лідерів Hamilton Medical (Швейцарія), Maquet (Швеція), ендоскопічне обладнання (бронхоскопи) торговельної марки Pentax (Японія), системи для надання екстреної медичної допомоги компанії Weinmann (Німеччина), якими оснащені армії Швейцарії, Німеччини та НАТО. Про це повідомив директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Віталій Андронатій.

01Нещодавно, ректор Національного університету «Львівська політехніка» доктор технічних наук, професор Юрій Бобало від імені студентів та професорсько-викладацького складу передав до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону комплект високовартісного медичного обладнання — апарат штучної вентиляції легенів 4 покоління «Bellavista 1000» німецького виробництва.

Відео

354231
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
За минулий тиждень
За місяць
За минулий місяць
Уся статистика
733
1514
10457
314355
27671
31911
354231

Ваш IP: 188.165.15.22
Дата: 2014-12-22 17:13:16

Наша адреса:

79010
м.Львів
вул. Личаківська, 26

Телефони:
(032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95

Приймальне відділення:
(032) 275-57-85

Відділ маркетингу:
(032) 275-13-14

Електронна пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.