Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

Гістологічні дослідження

контактний тел. (032) 275-13-86


  Патологоанатомічна служба є важливою частиною практичної охорони здоров’я, що забезпечує діагностику захворювань, підвищення кваліфікації лікарів та науково-практичний контроль лікарняної справи.
  Патологоанатомічне відділення є структурним підрозділом ВМКЦ ЗР. У відділенні працює лікар вищої категорії, лікар без категорії та досвідчені фельдшери-лаборанти-гістологи, двоє з яких мають вищу кваліфікаційну категорію.
  Основними завданнями патологоанатомічного відділення є покращення прижиттєвої діагностики захворювань за допомогою досліджень біопсійного і операційного матеріалу та за даними розтинів померлих хворих, забезпечення достовірних даних про причини смерті в державній статистиці смертності населення, підвищення кваліфікації медичних працівників, що здійснюють медичну допомогу хворим.
На сучасному етапі розвитку медицини особливої уваги заслуговують методики прижиттєвої діагностики захворювань. Найбільш достовірним є гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу, результати якого є вирішальними при встановленні та підтвердженні клінічного діагнозу, встановлення діагнозу в клінічно неясних випадках, для визначення початкових стадій захворювань, розпізнання різних за формою та походженням запальних, гіперпластичних та пухлинних процесів.
  Дослідження біопсійного та операційного матеріалів дозволяє судити про радикальність операції, динаміку патологічного процесу, зміни, що виникли в тканинах чи новоутвореннях під впливом лікування тощо.
  Біопсія є дослідженням, що входять в діагностичний мінімум при підозрі на онкологічне захворювання. Патогістологічному дослідженню підлягають всі діагностичні біопсіі, всі органи та тканини, видаленні при хірургічних втручаннях. В нашому відділенні досліджується багато біопсій, взятих при ендоскопічному дослідженні шлунка, стравоходу та дванадцятипалої кишки, пункційні біопсії передміхурової залози, легень та інших внутрішніх органів.    Ґрунтуючись на результатах дослідження шматочків тканин лікарі-клініцисти виставляють заключний діагноз запалення, виразки або онкологічного захворювання відповідного органа та розробляють тактику подальшого лікування пацієнта.
  Також обов’язково досліджуються всі тканини, видаленні при оперативних втручаннях любої локалізації. За результатами гістологічного дослідження встановлюється остаточний діагноз, уточнюється стадія захворювання та тактика подальшого лікування хворого.
У відділенні впроваджений і використовується метод негайного гістологічного дослідження (термінові біопсії) до 30 хвилин з моменту надходження матеріалу у відділення, коли операційний матеріал вилучається і досліджується під час операції з метою вирішення питання обсягу і тактики подальшого оперативного втручання.
  Лікарі відділення тісно співпрацюють з фахівцями високоспеціалізованих патологоанатомічних закладів МОЗ України при верифікації патологічних станів, зокрема новоутворень, складних для гістологічної діагностики.

Фото мікропрепарат злоякісної м'ягкотканинної пухлини

micropreparat

Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.