Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

srtf1 2018

 srtf2 2018

Відділення ультразвукової діагностики

тел. 275-95-00, абонент 466, 432 або 425


  Відділення ультразвукової діагностики обладнане сучасною ультразвуковою технікою експертного і преміум класу, з високою розподільною здатністю – MyLab 50 (Esaote, Італія), Logiq 500 виробництва фірми General-electric, портативний УЗД-сканер Fukuda UF-750 XT. 

   Начальник відділення лікар вищої категорії  Стасів Ярема Михайлович.
Розгорнуто 3 діагностичних кабінети, які обслуговують відділення хірургічного, терапевтичного профіля, приймальне відділення. Організована мобільна діагностична допомога важкохворим у реанімаційних палатах за допомогою портативної діагностичної техніки. 


uzd1 uzd2 uzd3

   Портативний УЗД-сканер Fukuda UF-750 XT дає можливість обстежувати важкохворих в домашніх умовах.
На базі відділення виконуються традиційні ультразвукові дослідження паренхіматозних органів черевної порожнини та позачеревинного простору, передміхурової залози, калитки, щитоподібної залози як традиційними методами, так й з використанням кольорового допплерівського картування (КДК).


- Ехокардіографія - неінвазивний метод дослідження серця та магістральних судин за допомогою ультразвуку. Дозволяє візуалізувати анатомічну структуру та оцінити функцію серця та магістральних судин.

- Гінекологічні дослідження проводяться як трансабдомінально, так й трансвагінально, з використанням кольорового допплерівського картування. На сучасному рівні проводяться дослідження молочних залоз з використанням КДК.
- У відділенні проводяться дуплексні дослідження мозкового кровообігу як на екстра церебральному рівні, так й транскраніально з використанням кольорового допплерівського картування і проведенням функціональних навантажувальних тестів і компресійних проб.
- Виконуються дослідження кровообігу в аорті, мезентеріальних артеріях, артеріях клубового, стегново-підколінного, гомілкового сегментів нижніх кінцівок. Досліджуються артерії верхніх кінцівок.
- Проводять дослідження венозної геодинаміки в венах верхніх і нижніх кінцівок, нижній порожнистій вені.
- Дослідження ниркових артерій з метою пошука їх стенозів як причини вазоренальної гіпертензії є новим складним дослідженням, яке в нашому відділенні почали проводити вперше в Києві, є пріоритетом.
- Проводяться пункційні втручання під контролем ультразвукового дослідження при захворюваннях жовчного міхура та печінки.


   Лікарі відділення володіють усіма сучасними технологіями ультразвукової діагностики, мають вищі лікарські кваліфікаційні категорії, постійно удосконалюють свої знання та навики. Регулярно публікуються статті в науковому періодичному друку, лікарі відділення виступають на наукових конференціях, конгресах з ультразвукової діагностики. 


Відео

НАША АДРЕСА:

79010, м.Львів
вул. Личаківська, 26
Телефони: (032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95
Приймальне відділення: (032) 275-57-85
Відділ маркетингу: (032) 275-13-14
Електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.