Про нас

Catalog-2014
2
baner.jpg

sertufikat26 грудня, на базі клініки нейрохірургії та неврології Центру під головуванням професорів, докторів медичних наук  Анжеліки Паєнок та Степана Пшика відбулася дводенна науково-практична конференція. У заході взяли участь представники провідних медичних закладів, об’єднані в  Асоціацію нейрохірургів області: національного медичного університету ім. Д. Галицького - кафедра невропатології та нейрохірургії ФПДО, обласного науково-практичного центру екстрапірамідних захворювань та обласного товариства неврологів. Обговоренню підлягали актуальні питання  діагностики і лікування нейро-дегенеративних захворювань центральної нервової системи  в лікувальних закладах Львівської області.


Пленарне засідання розпочалося коротким виступом начальника Центру полковника медичної служби Івана Гайди. Зокрема, він подякував організаторам та учасникам за наполегливість та системний підхід в роботі Асоціації та побажав подальших звершень на шляху з налагодження більш тісних взаємовідносин в царині нейрохірургії.
Загалом, впродовж двох днів розглянуто питання диференціальної діагностики паркінсонічних синдромів; дистонії – клініка, діагностика, лікування; хвороби Паркінсона – ускладнений період,  діагностика, лікування; хвороби Паркінсона – немоторні прояви, діагностика  і лікування; резервів нейропротекторної терапії  хвороби Паркінсона; хвороби Альцгеймера – клінічні критерії, діагностика, лікування тощо.  
Також зі своїми доповідями виступили перед присутніми Голова Асоціації нейрохірургів Львівської області, член Всесвітньої та Європейської Асоціації нейрохірургів, Заслужений лікар України Іван Богдан та лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення Сергій Іванов. Вони представили ґрунтовні роботи з проблеми гідроцефалії в неврології і нейрохірургії; аномалії Арнольда-Кіарі ускладнененої сирінгомієлією – тактика  хірургічного лікування; гідроцефалії – диференційований підхід до хірургічного лікування.
Слід додати, що відповідним рішенням організаційного комітету матеріали конференції будуть підготовлені до друку в спеціалізованому збірнику. Крім того, на завершення науково-практичної конференції усім учасникам було урочисто вручено іменні сертифікати.

240118
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
За минулий тиждень
За місяць
За минулий місяць
Уся статистика
61
458
3873
211728
17482
16695
240118

Ваш IP: 174.129.228.67
Дата: 2014-08-31 02:52:19