Про нас

Catalog-2014
2

Клініка нейрохірургії та  неврології

 

  Клініка нейрохірургії та неврології створена в 2002 році.

  nejroxir1Призначена для надання спеціалізованої медичної допомоги хворим при захворюваннях та ушкодженнях центральної і периферичної нервової системи із застосуванням комплексних: оперативних, консервативних, відновлювальних, реанімаційних методів лікування та інтенсивної терапії, проведення військово-лікарської експертизи, навчально-методологічної та науково-дослідницької роботи.

 Очолює клініку полковник медичної служби Алєксєєв Олександр Михайлович, лікар-нейрохірург вищої категорії.

Історична довідка.

До складу клініки входять нейрохірургічне, неврологічне, нейрореанімаційне, ангіоневрологічне та нейрореабілітаційне відділення. Ліжкова потужність складає 100 ліжок, щорічно проходять лікування близько 2000 пацієнтів. 

nejro4При захворюваннях і пошкодженнях нервової системи застосовуються високоінформативні нейровізуалізуючі методи дослідження, сучасні технології і засоби медикаментозного, хірургічного, відновлювального лікування.

В обсяг лікування цереброваскулярної патології включена нейропротекторна і тромболітична (системний та локальний тромболізис) терапія, хірургічні методи, реабілітаційні заходи.

Мультидисциплінарний підхід при проведенні реанімаційних заходів та інтенсивної терапії дозволяє значною мірою зменшити ускладнення та покращити результати лікування хворих з ураженням нервової системи.

Активуючи процеси пластичності мозку та резервні функції організму, програма інтенсивної реабілітації створює новий функціональний стан, спрямований на подолання неврологічних розладів.

Оперативні втручання проводяться за допомогою мікрохірургічної техніки з використанням операційного мікроскопа, ендоскопічного обладнання, застосуванням ультразвукової деструкції, ультрасонографічного та рентгеноскопічного контролю.

Пріорітетні напрямки діяльності:
   -Нейротравматизм воєнного та мирного часу;
   -Мініінвазивні та ендоскопічні методи хірургічного лікування неврологічних захворювань і травм;
   -Відновлення функцій нерововї ситеми після травм і захворювань;
   -Профілактика і лікування цереброваскулярних хвороб;
   -Інтенсивна терапія і реанімація в структурі нейропатології;

 

klinnejro3Структура:

Нейрохірургічние відділення

Неврологічне відділення

Ангіоневрологічне відділення

Відділеннями відновлювального лікування (нейрореабілітації)

Відділення реанімації та інтенсивної терапії(нейрореанімації)

 

 

klinnejro2   Лікувально – діагностична робота. Основну увагу приділяємо впровадженню нових методів лікування з метою покращення результатів лікування та підримання сучасного високоспеціалізованого рівня медичної допомоги.
   Науково-практична робота. Спільно з кафедрами неврології та нейрохірургії, неврології Національного медичного університету ім. Д. Галицького, асоціацією нейрохірургів, неврологічним товариством Львівської області беремо участь у проведенні науково-практичних конференцій.
   Лікарський склад клініки постійно проводить науково-дослідницьку роботу за основними напрямками нейрохірургії, неврології, нейрореанімації та нейрореабілітації з висвітленням їх результатів в друкованих роботах.
   Організація надання спеціалізованої медичної допомоги у військах Західного регіону потребує 80-90 виїздів на рік лікарів клініки до військових госпіталів, лікувальних закладів МОЗ для надання допомоги хворим і потерпілим, подальшої їх евакуації.

 

nejro3 nejro2
nejro1

 

 

 

Відео

212635
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
За минулий тиждень
За місяць
За минулий місяць
Уся статистика
443
548
3646
184765
6694
13358
212635

Ваш IP: 208.115.111.74
Дата: 2014-07-13 19:28:36

Наша адреса:

79010
м.Львів
вул. Личаківська, 26

Телефони:
(032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95

Приймальне відділення:
(032) 275-57-85

Відділ маркетингу:
(032) 275-13-14

Електронна пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.