Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

Група військових лікарів під керівництвом підполковника медичної служби Тараса Кльофи, виконують завдання з забезпечення з надання першої лікарської допомоги військовослужбовцям частин та підрозділів Збройних Сил України, які беруть участь у широкомасштабних навчаннях. Військові медики були передислоковані у визначений район де розгорнули польовий медичний пункт. Бригада лікарів укомплектована персоналом та необхідними засобами для надання фахових медичних послуг різного плану.


Та не лише люди у погонах звертаються до військових лікарів по допомогу. Через недолугу медичну реформу, яку проводив попередній уряд, багато сіл і навіть містечок залишились без медичних закладів та підготовленого лікарського персоналу. Тому, після передислокації військових медиків до вказаного району, окрім військових пацієнтів, персонал медичного пункту здійснює регулярне обстеження та надає медичну допомогу місцевим мешканцям.
Звертаються не лише з простими випадками – подряпинами та ГРЗ, бувають і дуже складні ситуації, коли життя людини перебуває під реальною загрозою. Зокрема, завдяки вчасному втручанню та спостережливості члену колективу військових медиків – старшого лейтенанта медичної служби Мар’яни Гаман та старшини медичної служби Ірини Семенюк, було врятовано життя літньої жінки у якої стався важкий астматичний напад.
– Якби не ваші дівчатка, то я б вже не жила, - каже порятована пані Галина. – Я йшла на роботу, як раптом стало зле і важко дихати. Я почала задихатись. Ваші дівчата помітили це забрали до себе.
Як розповів підполковник медичної служби Тарас Кльофа,випадок був екстрений. Хворій поставили крапельницю, та зробили декілька ін’єкцій препаратів з укладки екстреної медичної допомоги. Ситуація ускладнювалась тим, що астматичним хворим здійснюється індивідуальний підбір ліків для зняття легеневого спазму. В укладці військових був необхідний препарат, про те було вирішено доправити хвору до найближчої цивільної лікарні. Транспортування було здійснено військовим санітарним автомобілем. Обстеження у стаціонарних умовах підтвердило поставлений діагноз. Цивільні колеги відзначили високу професійність дій військових та оперативну роботу з рятування життя.
Військові медики запевняють що і надалі будуть допомагати всім хто звернеться до них.

Тарас Грень, Володимир Скоростецький.
РМЦ МО України (м.Львів).

Відео

212687
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
За минулий тиждень
За місяць
За минулий місяць
Уся статистика
495
548
3698
184765
6746
13358
212687

Ваш IP: 207.241.237.105
Дата: 2014-07-13 21:15:06

Наша адреса:

79010
м.Львів
вул. Личаківська, 26

Телефони:
(032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95

Приймальне відділення:
(032) 275-57-85

Відділ маркетингу:
(032) 275-13-14

Електронна пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.