Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

Під час приведення у вищі ступені  бойової готовності особовий склад мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру  Західного регіону продемонстрував готовність  до виконання завдань за призначенням. Цей підрозділ військових фахівців  ще раз  підтвердив відданість Військовій Присязі та вірність клятві Гіппократа, здатність у будь-який час вирушити у вказаний район, розгорнутись і розпочати роботу. Варто зазначити, що такі польові медичні установи розгортаються у випадку надзвичайних ситуацій, техногенних аварій, природних катаклізмів або збройних конфліктів тощо. Лікарі госпіталю мають значний практичний досвід дій у кризових ситуаціях. Багато офіцерів медичної служби брали участь у миротворчих операціях, ліквідації наслідків стихійних лих та техногенних катастроф.


У складі цього госпіталю функціонують сортувально-евакуаційне відділення, призначене для прийому потерпілих, надання невідкладної медичної допомоги та евакуації їх в інші відділення установи. А також  відділення хірургічне, анестезіології та реанімації. Спеціалізовану медичну допомогу в мобільному госпіталі надають нейрохірург, уролог, гінеколог, офтальмолог, отоларинголог, стоматолог. Технічно, мобільний госпіталь здатний проводити якісне флюорографічне та ультразвукове обстеження в польових умовах.
Важливими структурами госпіталю є клінічна та санітарно-епідеміологічна лабораторії. В умовах польової медичної установи, стерилізують увесь перев’язочний матеріал та інструментарій. Діяльність усіх структур мобільного госпіталю забезпечують автономні джерела енергопостачання. Крім медичних підрозділів до складу  госпіталю входить кухня, їдальня, хлібопекарня.
Як відзначив заступник начальника центру - начальник оперативно-медичного управління лікар вищої категорії полковник медичної служби Василь Зайцев, особовий склад має високу мотивацію до виконання своїх обов’язків по захисту територіальної цілісності нашої держави. Також він подякував представникам медичних компаній та фірм, які на волонтерських засадах допомагають у наданні необхідних розхідних медичних матеріалах для потреб військової медицини.
Зокрема, сьогодні, мобільному госпіталю ВМКЦ ЗР представник однієї з фармацевтичних фірм Марина Яцунда передала дезінфекційні засоби для хірургічного відділення та стерильні комплекти білизни для використання у польових умовах.

Володимир СКОРОСТЕЦЬКИЙ.

РМЦ МОУ (м.Львів)

Відео

212654
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
За минулий тиждень
За місяць
За минулий місяць
Уся статистика
462
548
3665
184765
6713
13358
212654

Ваш IP: 207.241.237.105
Дата: 2014-07-13 19:45:55

Наша адреса:

79010
м.Львів
вул. Личаківська, 26

Телефони:
(032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95

Приймальне відділення:
(032) 275-57-85

Відділ маркетингу:
(032) 275-13-14

Електронна пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.