Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

Минулого тижня, наш Центр відвідав заступник Міністра оборони України — керівник апарату Володимир Можаровський. Зокрема, начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда, спільно з головним хірургом Центру полковником медичної служби Іваном Богданом  ознайомили високопосадовця із ходом надання спеціалізованої медичної допомоги хворим при захворюваннях та ушкодженнях центральної і периферичної нервової системи із застосуванням комплексних: оперативних, консервативних, відновлювальних, реанімаційних методів лікування та інтенсивної терапії. 

Надання спеціалізованої хірургічної медичної допомоги пацієнтам із патологією серцево-судинної системи, ознайомили з лікувальними відділеннями хірургічного профілю.
Відвідав Володимир Можаровський  палати для ветеранів Великої Вітчизняної війни та військової служби – оцінив створені для лікування пацієнтів умови, а також поцікавився рівнем надання медичних послуг, поспілкувався з пацієнтами, що перебували на лікуванні..
В межах візиту до Львівського гарнізону заступник Міністра оборони України — керівник апарату Володимир Можаровський зустрівся у Львівській обласній державній адміністрації із головою Львівської ОДА Олегом Сало, керівниками апаратів облдержадміністрації, головами райдержадміністрацій області та командирами військових частин і установ Львівського гарнізону.
Під час спілкування Володимир Можаровський поінформував присутніх про співпрацю Міністерства оборони України та Львівської обласної державної адміністрації, яка триває з початку поточного року.
Він зазначив, що робота під час спільних колегій та нарад, на яких обговорювалися важливі економічні питання розвитку Львівщини в частині виконання завдань в оборонній сфері, були плідними.
Володимир Можаровський  окреслив процеси реформування Збройних Сил України, зокрема, військових частин та установ, які дислоковані у Львівській області.
— Користуючись нагодою, хочу звернутися до керівництва області, із проханням всебічно підтримати військовослужбовців, які звільняються з військової служби, — сказав заступник Міністра оборони України. — В них була складна служба, вони із честю виконали свій військовий обов’язок, тому гідні уваги з боку керівників державної влади та місцевого самоврядування. Це відповідальні та працьовиті люди, — наголосив він.
Також Володимир Можаровський повідомив, що створена спільна комісія Міністерства оборони України та Львівської ОДА з вирішення проблемних питань земельних відносин. Адже одним із головних завдань перед оборонним відомством є проведення звірки з обліку земель Міністерства оборони України, реєстрації цих земель, отримання відповідних документів на ці землі. Зрозуміло, що ця робота без участі ОДА і міської районної влади не може бути виконаною в односторонньому порядку.
Користуючись нагодою, Володимир Можаровський провів службову нараду із командирами військових частин та установ Львівського гарнізону, окреслив завдання Міністерства оборони України на перспективу.

Відео

212419
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
За минулий тиждень
За місяць
За минулий місяць
Уся статистика
227
548
3430
184765
6478
13358
212419

Ваш IP: 46.107.230.164
Дата: 2014-07-13 09:58:03

Наша адреса:

79010
м.Львів
вул. Личаківська, 26

Телефони:
(032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95

Приймальне відділення:
(032) 275-57-85

Відділ маркетингу:
(032) 275-13-14

Електронна пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.