Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Діагностика

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

Поліклініка

В полях

В полях

В полях

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Терапія

Терапевтичний цикл

Терапія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Хірургія

Хірургічний цикл

Хірургія

Про нас

Catalog-2014
2

У п’ятницю, 8 листопада, в межах інспектування військових частин та установ Міністр оборони України Павло Лебедєв ознайомився із станом справ військового госпіталю, де начальником підполковник медичної служби Ярема Бекер. Першу особу оборонного відомства та супроводжуючих осіб зустрічали ТВО директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Віталій Андронатій, начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда, особовий склад медичної установи.


Знайомлячи високий гостей із підпорядкованою установою, підполковник медичної служби Ярема Бекер запропонував їм, насамперед, оглянути матеріально-технічні фонди.
–    Наш госпіталь розрахований на 100 ліжок і призначений для надання амбулаторно-поліклінічної допомоги за принципом територіальної дільничності та проведення за необхідності стаціонарного лікування. Має у своєму складі терапевтичне, хірургічне відділення, приймальне, лабораторне, інфекційне відділення, відділення анестезіології та реанімації,підрозділи забезпечення. На сьогоднішній день всі вони функціонують з достатнім навантаженням – госпіталь завантажений на 115 відсотків, – зазначив він.
Загалом, Міністр оборони України відвідав провідні відділення госпіталю, відвідав пацієнтів у палатах та поцікавився не лише їхнім здоров’ям, а й рівнем надання медичних послуг військовими медиками, вислухав пропозиції. Не оминув своєю увагою і палати для ветеранів Великої Вітчизняної війни та військової служби - поспілкувався з ними, вислухав їхні побажання та враження від лікування та побажав якнайшвидшого їх одужання.
А ще взяв участь в урочистому відкритті другої черги хірургічного відділення – нового операційного блоку та висловив переконання, що з його легкої руки тепер військові хірурги матимуть змогу надавати допомогу всім її потребуючим.
–    Уведення нового блоку «в стрій», для нас є справді знаковою подією, – розповів полковник медичної служби Іван Гайда. – Це дасть можливість підняти на вищий рівень надання хірургічної допомоги нашим пацієнтам, активізує роботу всіх ланок медичної установи тощо.
Оглянув Міністр оборони України Павло Лебедєв й прилеглу територію медичного закладу: на ходу випитуючи в його керівника проблемні питання та даючи відразу доручення своїм помічникам.
Загалом, ознайомившись зі станом справ у Мукачівському військовому госпіталі він оцінив зусилля колективу на оцінку «добре».

Переглянути

Відео

212504
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
За минулий тиждень
За місяць
За минулий місяць
Уся статистика
312
548
3515
184765
6563
13358
212504

Ваш IP: 157.55.39.67
Дата: 2014-07-13 14:23:32

Наша адреса:

79010
м.Львів
вул. Личаківська, 26

Телефони:
(032) 275-95-00
факс (032) 275-57-95

Приймальне відділення:
(032) 275-57-85

Відділ маркетингу:
(032) 275-13-14

Електронна пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.